Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana

Punkt Konsultacyjny z poradami psychologa

04 października, 2022

Wsparcie psychologicznePrzypominamy, że w każdą środę w UM Radzionków, działa Punkt Konsultacyjny w którym porad udziela psycholog. Aby skorzystać z porad należy wcześniej się umówić telefonicznie.

PKT KONS

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.