Środa, 22 marca 2023r. | Imieniny: Katarzyny, Boguslawa
Pokaż menu

Raport o stanie gminy

28 maja, 2020

Burmistrz Miasta Radzionków 25 maja br. podpisał Zarządzenie Nr 839/2020 w sprawie przyjęcia raportu o stanie gminy za 2019 rok. Raport o stanie gminy za 2019 rok oraz sprawozdanie roczne z wykonania budżetu miasta Radzionków za 2019 rok będą rozpatrywane na XIX sesji Rady Miasta Radzionków, która odbędzie się 25 czerwca 2020r. (czwartek) o godzinie 12.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury "Karolinka" przy pl. Jana Pawła II 2. W debacie nad raportem o stanie gminy mieszkańcom przysługują uprawnienia, o których mowa w art. 28aa ust. 6 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym.

Raport o stanie gminy




Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).