Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Rodzinne wyjazdy na narty

04 stycznia, 2023

NartyZapraszamy mieszkańców Radzionkowa na "Rodzinne wyjazdy na narty". Wyjazdy odbędą się 19 stycznia do Istebnej (Złoty Groń) oraz 26 stycznia do Wisły (Cieńków). Opłata za jednego uczestnika to 130 zł. W cenę wliczone są transport, ubezpieczenie, karnet oraz obiad. Na wyjazdy obowiązują zapisy pod numerem telefonu (32) 388-71-56, liczba miejsc jest ograniczona. Zbiórka na parkingu przy CK "Karolinka" (Plac Jana Pawła II) o godzinie 7:30.

Osoby, które chcą jechać turystycznie, bez korzystania z karnetu narciarskiego ponoszą opłatę 30 zł.

Należy najpierw dokonać zapisu telefonicznego, następnie uiścić opłatę i dostarczyć podpisaną kartę zapisu do UM Radzionków. Wpłata na konto oraz dostarczenie karty warunkuje utrzymanie miejsca na liście.

Wyjazd do Istebnej - zapisy od 4 stycznia, wpłata i karta do 11 stycznia
Wyjazd do Wisły - zapisy od 12 stycznia, wpłata i karta do 18 stycznia

Wpłaty należy dokonywać na konto w ING Banku Śląskim: 69 1050 1386 1000 0097 3113 2768. Nazwa i adres odbiorcy: Grzegorz Kłaczek Zgobnik Agencja Turystyczna, ul. Reptowska 78 lok.19, 41-923 Bytom. W tytule przelewu należy wpisać "Rodzinny wyjazdy na narty 19.01/26.01" oraz wpisać imię i nazwisko uczestnika/uczestników.

Karta zapisu osoby niepełnoletniej
Karta zapisu osoby pełnoletniej

Wyjazd uzależniony od warunków narciarskich.

wyjazd na anrty
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).