Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Rodzinny wyjazd na narty

24 stycznia, 2023

nartyW czwartek odbędzie się rodzinny wyjazd na narty. Osoby, które się zapisały, a jeszcze nie doniosły kart, proszone są o dostarczenie ich do środy, do godziny 9:30. W przeciwnym razie nie zostaną objęte ubezpieczeniem. Karty należy złożyć w Biurze Obsługi Klienta (pokój nr 4). Ze względu na zamknięcie części tras zjazdowych w Cieńkowie, wyjazd odbędzie się do Istebnej (wyciąg Zagroń).

Karta zapisu osoby niepełnoletniej
Karta zapisu osoby pełnoletniej
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).