Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Pokaż menu

Roraty na kole

06 grudnia, 2022

Stowarzyszenie "Cidry na Kole" organizuje w piątek, 9 grudnia br. "Roraty na kole". Będzie to nietypowy, bo wieczorny (w godz. 16:45-19:45) wyjazd (rajza) - na kołach udekorowanych m.in. własnymi świecącymi lampionami adwentowymi. Trasa liczy 2 x 13 km. Rower można rozświetlić dodatkowymi elementami, zaś każdy uczestnik musi mieć kamizelkę odblaskową lub co najmniej dwa inne odblaski na odzieży.

W zależności od prognozy pogody - w przeddzień wyjazdu (w czwartek) podjęta zostanie ostateczna decyzja, odnośnie tego wydarzenia. Każdy, kto chce wziąć udział w "Roratach na kole" proszony jest o deklarację do środy - 7 grudnia br.,  - smsem lub telefonicznie - 507 341 716 lub 607 850 244, gdzie otrzyma dodatkowe informacje. Niepełnoletni muszą jechać ze swoimi opiekunami prawnymi.

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).