Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

04 września, 2023
Witaj szkołoDzisiaj uczniowie i nauczyciele radzionkowskich szkół przywitali nowy rok szkolny 2023/2024. Wszystkim uczniom życzymy, by w szkole zdobywali wiedzę, dobrze się czuli i wynieśli z niej same miłe wspomnienia. Rodzicom, by postępy w nauce i sukcesy dzieci były powodem do prawdziwej dumy i satysfakcji, a gronu pedagogicznemu i wszystkim pracownikom szkół zadowolenia z wykonywanej pracy.
Pamiętajcie, że wakacje już za 10 miesięcy!
 Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).