Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora
Pokaż menu

Rozstrzygnięcie konkursu „Mój wiersz”

14 kwietnia, 2021

KonkursMichał Kula, wychowanek Przedszkola Nr 4 w Radzionkowie, bezkonkurencyjnie stał się laureatem konkursu „Mój wiersz” i uzyskał zaszczytny tytuł najlepszego „Małego poety 2021 w Radzionkowie”. Michał stworzył autorski wiersz pt.:„Wiewiórkowy plac zabaw”. Po powrocie dzieci do przedszkola, mały poeta otrzyma trofeum literackie „Małe piórko 2021”. Serdecznie gratulujemy 6-letniemu zwycięzcy i życzymy dalszych sukcesów literackich.

Brawo Michał! Poniżej publikujemy zwycięski wiersz, a klikając TUTAJ można usłyszeć autora, który go recytuje.

 

Tytuł: "Wiewiórkowy plac zabaw"
Michał dziś buduje z rurek,
Placyk zabaw dla wiewiórek.
Jedna ruda, druga szara,
A ta trzecia jeszcze mała.
Przyszła mama wiewiórkowa,
I żołędzi dużo chowa.
Bo wiewiórki dużo jedzą,
Kiedy w dziupli długo siedzą.

Nie przegapcie poezji Waszych dzieci, czas tak szybko leci… Wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym już dziś są zaproszone do udziału za rok w V edycji konkursu „Mój wiersz”.

Organizatorem konkursu jest Przedszkole Nr 4 w Radzionkowie.

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).