Wtorek, 6 czerwca 2023r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila
Pokaż menu

Ruszył Powszechny Spis Rolny

01 września, 2020

Ruszył Powszechny Spis Rolny, który potrwa do 30 listopada 2020 r.To badanie realizowane jest przez Główny Urząd Statystyczny raz na 10 lat, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE oraz rekomendacjami Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (FAO).
Jest to najważniejsze badanie gospodarstw rolnych. Dane zebrane w spisie rolnym służą m.in. do opracowania programów rozwojowych polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich.
Udział w spisie rolnym jest obowiązkowy.

Aby ułatwić wypełnienie tego obowiązku przygotowano formularz internetowy, który można wypełnić w dogodnym dla Państwa czasie. W celu wypełnienia formularza spisowego proszę wejść na stronę internetową GUS, zalogować się do aplikacji i spełnić obowiązek. Szczegóły dotyczące logowania do aplikacji spisowej zamieszczono również na tej stronie.
W przypadku braku dostępu do Internetu mogą Państwo spisać gospodarstwo rolne przez telefon – wystarczy zadzwonić na infolinię spisową 22 279 99 99 wew. 1 i wybrać opcję „Spisz się przez telefon”.
Jeżeli nie spiszą się Państwo samodzielnie, skontaktuje się z Państwem rachmistrz spisowy. To znakomicie przygotowana osoba do przeprowadzenia wywiadu, który będzie przebiegał szybko i sprawnie.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).