Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

SMS Radzionków z II miejscem w woj. śląskim

19 czerwca, 2023

SMS15 czerwca na terenie obiektów sportowych przy ul. Knosały 113 odbyło się niezwykle prestiżowe wydarzenie na szczeblu wojewódzkim - Finały Wojewódzkie Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej Chłopców. Do Radzionkowa zjechali się najlepsi piłkarze z województwa śląskiego, by walczyć o I miejsce na Śląsku w rywalizacji sportowej szkół chłopców z rocznika 2010 i młodszych. Bardzo miło jest nam poinformować, że uczniowie radzionkowskiego SMS-u zajęli w tych zawodach II miejsce ulegając tylko Szkole Podstawowej nr 2 Mistrzostwa Sportowego z Jastrzębia Zdroju.

Olbrzymie gratulacje dla chłopaków oraz trenerów: p. D. Hulaka oraz p. H. Sobali.
Ostateczna klasyfikacja rozgrywek:
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 Mistrzostwa Sportowego z Jastrzębia Zdroju
II miejsce - Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków
III miejsce - Szkoła Mistrzostwa Sportowego Tychy
IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 7 z Częstochowy 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).