Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Spacery badawcze wokół stacji kolejowych

19 maja, 2023

SpaceryW środę i czwartek odbyły się spacery badawcze wokół stacji kolejowych w Radzionkowie. Zanim pociągi wrócą na tory, projektowane będzie otoczenie nowych stacji. Na to, jak otoczenie nowych stacji będzie wyglądać – mogą mieć wpływ mieszkańcy GZM. Dlatego Metropolia zaprosiła mieszkańców na spacery badawcze. Wspólnie zastanowiono się co trzeba zrobić, aby dojścia i okolice stacji były bezpieczne i wygodne.

 

 

 

 

 

spaceryspaceryspacerspacer
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).