Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Spis rolny 2020

14 października, 2020

Logo spisu rolnegoGłówny Urząd Statystyczny informuje, że zgodnie z decyzją Zastępcy Generalnego Komisarza Spisowego OD DNIA 10 PAŹDZIERNIKA 2020 R. istnieje możliwość realizacji Powszechnego Spisu Rolnego przez rachmistrzów w formie wywiadów bezpośrednich z użytkownikami gospodarstw rolnych.

Przeprowadzanie wywiadów bezpośrednich przez rachmistrzów spisowych będzie realizowane z zachowaniem wszystkich obowiązujących zaleceń sanitarnych.

Jeżeli respondent ze względu na sytuację epidemiczną wyrazi obawę przed bezpośrednim kontaktem, rachmistrz spisowy poinformuje respondenta o obowiązku udziału w spisie, który może być zrealizowany w formie wywiadu telefonicznego.

W przypadku gdy rachmistrz pozyska informację, że użytkownik gospodarstwa rolnego jest objęty kwarantanną lub izolacją domową wywiad będzie przeprowadzony przez telefon.

PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO REALIZACJI WYWIADU BEZPOŚREDNIEGO RACHMISTRZ SPISOWY ZOBOWIĄZANY JEST DO OKAZANIA LEGITYMACJI – IMIENNEGO IDENTYFIKATORA ZE ZDJĘCIEM, WYDANEJ PRZEZ WOJEWÓDZKIE BIURO SPISOWE W KATOWICACH. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących tożsamość rachmistrza spisowego, jego dane można potwierdzić:

 ·        dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99, lub
 ·        za pośrednictwem strony internetowej: https://rachmistrz.stat.gov.pl/formularz/.

Szczegółowe informacje w przedmiotowej sprawie zostały zamieszczone na stronie internetowej: https://spisrolny.gov.pl/aktualnosci/.”.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).