Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Spotkania informacyjne ws. Odnawialnych Źródeł Energii

22 czerwca, 2023
Logo - dofinansowanie do Odnawialnych Źródeł EnergiiPrzypominamy, że w projekcie pn. „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gminy Radzionków” będzie można otrzymać grant – 85 % zwrotu kosztów – m.in. na instalacje fotowoltaiczne, powietrzne pompy ciepła do c.o. wraz z c.w.u., magazyny energii elektrycznej oraz systemy zarządzania energią.
Nabór wniosków rozpoczyna się 3 lipca br. i trwać będzie do 18 lipca 2023 roku.
Więcej informacji, w tym szczegóły projektu oraz niezbędne dokumenty znajdują się TUTAJ
 
W związku z powyższym zapraszamy mieszkańców budynków jednorodzinnych na spotkania informacyjne, które odbędą się już 26 i 30 czerwca o godz. 18:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury "Karolinka".Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).