Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Spotkanie informacyjne- Śląska Akademia Senior@

29 października, 2020

plakat Śląskiej Akademii Seniora promujący wydarzenieZapraszamy serdecznie wszystkich potencjalnych uczestników, jak również ich bliskich na spotkanie informacyjne o projekcie i jego przebiegu. Spotkanie odbędzie się w formie online w czwartek 29 października o godzinie 15:00.  Podczas spotkania koordynator przekaże niezbędne informacje dotyczące procesu rekrutacji oraz uczestnictwa w kursie. Będzie również możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania dotyczące uczestnictwa. Przez cały czas trwania spotkania Koordynator będzie widoczny dla uczestników przez kamerkę internetową.

Szczegóły spotkania dostępne są na fanpage'u projektu: LINK.

Do spotkania dołączyć można także za pomocą następującego linku: LINK

Instrukcja dołączenia: 

Po kliknięciu w powyższy link pojawi się strona internetowa, na której w wyznaczonym miejscu wpisujemy Imię/Wybrany Login i klikamy „Dołącz”. Aby możliwa była rozmowa, należy wybrać opcję „Używam mikrofonu”. Po zatwierdzeniu tego komunikatu Gość jest zalogowany i gotowy do uczestnictwa. Bardzo prosimy o to, aby w czasie spotkania był dostęp do mikrofonu, głośników oraz stabilnego łącza internetowego.

Dołączenie do spotkania będzie możliwe 15 min przed ustaloną datą i godziną rozpoczęcia.

Pod koniec spotkania każda osoba zainteresowana będzie mogła podać (w wiadomości prywatnej do koordynatora lub SMS) adres mailowy – na który po spotkaniu zostanie przekazane krótkie podsumowanie oraz szczegóły dotyczące procesu rekrutacji.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).