Środa, 29 marca 2023r. | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego
Pokaż menu

Sprzątanie Szkały wraz ze spacerem przyrodniczym

23 czerwca, 2022
Sprzątanie SzkałyStowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Ekologii "Zielona Ziemia" i 17 Drużyna Piechoty Zmechanizowanej z Radzionkowa zapraszają  na sprzątanie Szkały wraz ze spacerem przyrodniczym. Przewodnikiem będzie Robert Hanczaruk, doktorant w Instytucie Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, edukator ekologiczny w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie.Zbiórka 25 czerwca 2022  br. o godz. 10:00 na boisku na Szkale.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).