Wtorek, 29 listopada 2022r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina

Sprzedaż niezabudowanych działek w rejonie ul. Księżogórskiej

06 września, 2022

InformacjaBurmistrz Miasta Radzionków informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miasta Radzionków przy ul. Męczenników Oświęcimia 42, na stronach internetowych urzędu i w Biuletynie Informacji Publicznej – www.bip.radzionkow.pl. w Menu Przedmiotowym Nieruchomości oraz na tablicach informacyjnych znajdujących się na terenie miasta, zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanych działek gruntu, położonych przy ul. Księżogórskiej w Radzionkowie.

działka nr 296/10

działki nr 297/10 i nr 292/10

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.