Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Sprzedaż niezabudowanych działek w rejonie ul. M. Dąbrowskiej

09 czerwca, 2020

Burmistrz Miasta Radzionków informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miasta Radzionków, zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej działki gruntu, położonej w rejonie ul. M.Dąbrowskiej.

Ogłoszenie

 

Burmistrz Miasta Radzionków informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miasta Radzionków, zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o

czwartych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż niezabudowanych działek gruntu, położonych w rejonie ul. M. Dąbrowskiej w Radzionkowie, Województwo Śląskie - Powiat Tarnogórski, działki o numerach 1917/21, 1918/21, 1919/21, 1920/21

Ogłoszenie
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).