Piątek, 12 kwietnia 2024r. | Imieniny: Juliusza, Luboslawa, Zenona
Pokaż menu

Stypendia, staże i konkursy w czasie epidemii

06 maja, 2020

Fundacja Dobra Sieć, działająca na rzecz popularyzacji wiedzy o programach stypendialnych, zachęca do zapoznania się z portalem moje stypendium, w którego bazie zgromadzono ponad 12 tys. ofert stypendiów, konkursów i staży.

Na portalu publikowane są artykuły o tematyce związanej z edukacją i stypendiami, grantach dla organizacji w czasach epidemii czy przydatnych narzędziach do nauki zdalnej. Działalność Fundacji obejmuje także wsparcie organizacji w tworzeniu i udoskonalaniu programów stypendialnych.
Wierzymy, że wartościowe inicjatywy stypendialne są niezbędnym narzędziem pomagającym wyrównywać szanse młodych ludzi w dostępie do edukacji i rozwoju.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).