Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Świąteczny zlot Mini Cooper na Eko-Rynku w Radzionkowie

09 grudnia, 2022

W sobotę w Radzionkowie nie lada gratka. Lubisz samochody marki Mini a może jesteś jego posiadaczem? Na terenie miasta w sobotni wieczór w ramach corocznego spotkania świątecznego odwiedzi nas grupa Mini Cooper Silesia. Wypatrujcie więc korowodu samochodów tej marki na ulicach naszego miasta, niech Was nie przestraszy latający nad nimi dron 🙂 Właściciele samochodów będą się delektować pierożkami w Jak u Mamy w CH Cydr więc tam na parkingu będziecie mogli pooglądać świątecznie przystrojone bryki, następnie odbędzie się sesja zdjęciowa na naszym rynku. Serdecznie zapraszamy fanów marki, przyjaźni kierowcy z pewnością odpowiedzą na Wasze pytania i pozwolą obejrzeć swoje samochody z bliska.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).