Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Święto GZM

22 czerwca, 2023

logo Kierunek GZMChcesz poznać mroczne historie związane z Radzionkowem? Interesuje Cię historia Górnego Śląska? Zastanawiałeś się kogo upamiętniają tablice pamiątkowe w naszym mieście?

Jeśli tak, to ta wycieczka jest dla Ciebie. Już 1 lipca o godz. 12:00 i 15:00, w ramach Święta GZM, odbędą się w naszym mieście specjalne, tematyczne wycieczki. Zapisy i szczegółowe informacje na poniższym plakacie.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).