Czwartek, 25 lipca 2024r. | Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba
Pokaż menu

Święto GZM

16 czerwca, 2023

logo Kierunek GZMZbliża się kolejna edycja Święta Górnośląsko - Zagłębiowskiej Metropolii. Podczas święta na terenie GZM odbędą się 133 mikrowyprawy oraz 1 wydarzenie specjalne, dzięki którym mieszkańcy będą mogli lepiej poznać miasta należące do GZM. Program dostępny jest na stronie www.kierunekgzm.pl.

W naszym mieście odbędą się dwie wycieczki, których program jest dostępny na załączonych plakatach. Zapisy ruszają już w poniedziałek 19 czerwca. Wydarzenia zrealizowano z udziałem środków finansowych z budżetu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Zapraszamy
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).