Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Szkolenie dla organizacji pozarządowych

15 marca, 2024

Wczoraj, w Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku, odbyło się szkolenie dla przedstawicieli radzionkowskich organizacji pozarządowych dotyczące tzw. „ustawy Kamilka”. Ustawa ta zawiera szereg rozwiązań, mających na celu lepszą ochronę dzieci przed przemocą i zapewnienie im kompleksowej pomocy w przypadku skrzywdzenia, nakładając jednocześnie między innymi na organizacje pozarządowe nowe obowiązki. Szkolenie przeprowadził pan Artur Gluziński – wykładowca akademicki, trener z zakresu współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi,  autor książki "Ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie".
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).