Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Szybka ścieżka AGROTECH

21 września, 2020

Szybka scieżka AGROTECH- informacja o szkoleniu NCBRPlatforma Przemysłu Przyszłości wspiera Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w organizacji konkursu „Szybka ścieżka AGROTECH”, którego budżet wynosi 100 mln zł. Dofinansowanie będzie można przeznaczyć na projekty B+R z zakresu m.in.: robotyzacji i automatyzacji, cyfryzacji, produkcji rolno-spożywczej przyjaznej środowisku. Zapraszamy na szkolenie dla osób chcących złożyć wniosek aplikacyjny w ramach programu „Szybka ścieżka AGROTECH”. Organizacja wydarzeń uwzględnia aktualne wymogi bezpieczeństwa sanitarnego związanego z pandemią COVID-19. Więcej informacji na stronie www.przemyslprzyszlosci.gov.pl
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).