Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Targi ADIPEC w Abu Dhabi

29 czerwca, 2023

Województwo Śląskie ogłasza nabór przedsiębiorstw MŚP z województwa śląskiego do udziału w targach ADIPEC. Targi odbywają się w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w terminie 2-5 października 2023 roku.

The  Abu  Dhabi  International  Petroleum  Exhibition  and Conference  (ADIPEC) to targi dla firm i profesjonalistów z branży naftowej, gazowej i energetycznej. Wydarzenie to zapewnia kupującym i sprzedającym możliwość spotkania, nawiązywania kontaktów, prowadzenia  interesów i odkrywania nowych produktów,  rozwiązań i technologii od ponad 2000 wystawiających się firm, jak również 26 pawilonów krajowych. Województwo  Śląskie organizuje stoisko wystawiennicze i zaprasza do udziału i prezentacji firmy z naszego regionu.
Formularze zgłoszeniowe należy odsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin przesyłania dokumentów: 30 czerwca 2023 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).

Szczegółowych informacji o udziale targach udziela:
Joanna Tworuszka, tel. 32 77 44 515, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  oraz
Marcin Pogodziński, tel. 32 77 44  515, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy przedsiębiorstwa z terenu województwa śląskiego do udziału w projekcie.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).