Czwartek, 25 lipca 2024r. | Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba
Pokaż menu

Turniej Szachowy “Ciderlato”

19 lipca, 2023

szachyTo już ostatnia szansa, aby zapisać się na tegoroczną edycję turnieju szachowego CIDERLATO! Wydarzenie odbędzie się 22 lipca o godz. 9:30 w Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej w Radzionkowie (ul. Księżogórska 90a). Na zwycięzców czekają nagrody w 3 kategoriach: dzieci do 10 lat, do 15 lat oraz kategoria open. Zdobywcy miejsc 1-3 otrzymają puchar, dyplom i nagrody rzeczowe. Dla miejsc 4-6 przewidziane są dyplomy i nagrody.

Zapisy do 21 lipca, ilość miejsc ograniczona. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy serdecznie!

 

 

Turniej Szachowy
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).