Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Utrudnienia na ul. Artylerzystów

19 marca, 2023

ul. ArtylerzystówW związku z realizacją zadania pn. „Przebudowa ulicy Artylerzystów w Radzionkowie” informujemy, że w poniedziałek 20.03.2023r. Wykonawca wspólnie z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej planują przystąpić do wymiany wodociągu wraz z przepinkami przyłączy na odcinku od skrzyżowania ulicy Artylerzystów z ulicą Wopistów do ulicy Kadetów. Prace prowadzone będą od skrzyżowania (włącznie) w kierunku ulicy Kadetów. 
Po wykonaniu przedmiotowych robót zostaną zabudowane studzienki wpustowe wraz z chodnikiem w śladzie przebudowanego wodociągu.

W związku z powyższym na przebudowywanej trasie sieci wodociągowej przebiegającej w chodniku (po stronie prawej w kierunku Kadetów) będzie utrudniony lub zamknięty dojazd do posesji przy zapewnieniu dojścia.

 

ul. Artylerzystów
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).