Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Utrudnienia w ruchu

29 marca, 2023
Informujemy, że zgodnie z pismami, które wpłynęły do Urzędu Miasta Radzionków, w piątek 31 marca mogą wystąpić utrudnienia w ruchu, w związku z odbywającymi się nabożeństwami Drogi Krzyżowej.
 
Droga Krzyżowa parafii pw. św. Wojciecha przejdzie następującą trasą: św. Wojciecha, Klasztorna, Sobieskiego, Szeroka, Kowalska, św. Wojciecha, Pożarna I, Sobieskiego, A. Krzywoń, św. Wojciecha (łącznik), Pietrygów, Słowackiego, łącznik Słowackiego/Norwida, Norwida, Kruczkowskiego, Rowowa, Brzechwy, Knosały (łącznik), św. Wojciecha do kościoła.
Przemarsz w godzinach od 17:45 do ok. 21:00.
 
Droga Krzyżowa parafii pw. Wniebowzięcia NMP przejdzie następującą trasą: Kużaja, Gierymskiego, Szczęśliwa, Poprzeczna, Nieznanego Żołnierza, Kużaja do kościoła.
Przemarsz w godzinach od 19:00 do ok 21:00.
Prosimy o zachowanie ostrożności.Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).