Poniedziałek, 26 lutego 2024r. | Imieniny: Miroslawa, Aleksandra
Pokaż menu

UWAGA! Powiadomienie o złej jakości powietrza (POZIOM II)

20 listopada, 2022

Zgodnie z powiadomieniem Regionalnego Wydziału Monitoringu Środowiska GIOŚ w Katowicach w dniu 20 listopada 2022 r. (niedziela) na terenie powiatu tarnogórskiego prognozuje się złą jakość powietrza atmosferycznego - istnieje ryzyko przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM 10 w powietrzu (100 ug/m3). Zaleca się ograniczyć aktywność na zewnątrz do niezbędnego minimum. Szczegóły zawiera powiadomienie RWMŚ GIOŚ.

Powiadomienie
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).