Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

VIII Bieg Pamięci Deportowanych Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku

10 lutego, 2023

CDDGW poniedziałek odbędzie się VIII edycja Biegu Pamięci Deportowanych Górnoślązaków. Tradycyjnie całkowity dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na cel charytatywny - na leczenie pięcioletniego Michała Doliboga. Bieg rozpocznie się o godzinie 19:00 sprzed Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku (ul. św. Wojciecha 118).

TRASA BIEGU:
św. Wojciecha, Nakielska, Pietrygów, Słowackiego, Reymonta, Sadowa, Podchorążych, Śródmiejska, Szymały, przez parking przy Urzędzie Miasta, Męczenników Oświęcimia, św. Wojciecha, Klasztorna, Sobieskiego, św. Wojciecha.

Podczas biegu prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).