Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

VIII Bieg Pamięci Deportowanych Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku

24 stycznia, 2023

bieg pamięciZapraszamy do udziału w ósmej edycji Biegu Pamięci Deportowanych Górnoślązaków. Dystans do pokonania to ok. 5 km ulicami Radzionkowa. Peleton wybiegnie o godz. 19:00 spod Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku (ul. św. Wojciecha 118).

 
Opłata startowa: 25 zł
Zapisy już wystartowały poprzez stronę https://elektronicznezapisy.pl/event/7851.html
 
Jak co roku i ta edycja będzie miała wymiar charytatywny. Tym razem całkowity dochód z opłat startowych zostanie przeznaczony na leczenie pięcioletniego Mikołaja Doliboga.

 

 8. edycja
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).