Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Wakacje z MOSiRem

02 lipca, 2020

1 lipca 2020 roku rozpoczęła się akcja "Wakacje z MOSiRem", która trwać będzie przez cały okres wakacji letnich. W każdy wtorek w godzinach 9:00- 13:00 MOSiR Radzionków zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia sportowe, które będą odbywać się na hali. Chętni będą mogli zagrać w badmintona, siatkówkę, koszykówkę czy piłkę nożną. Co środę o godzinie 11:00 organizowane będą konkursy, gry i zabawy. W planach są m.in.: konkurs rzeźby z piasku, turniej w Moolky, miniolimpiada.

Szczegółowe informacje, o tematyce środowych spotkań, udostępniane będą w poniedziałki na stronie internetowej MOSiRu oraz jego profilu na Facebooku. Z kolei w czwartki między godziną 18:00 a 20:00 można wybrać się na aerobik na Eko-Rynku. W razie niepogody zajęcia odbywać się będą na hali sportowej. 

 Zgodę na udział dziecka można pobrać TUTAJ.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).