Poniedziałek, 10 sierpnia 2020r. | Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzynca
Pokaż menu

Wakacje z MOSiRem

02 lipca, 2020

1 lipca 2020 roku rozpoczęła się akcja "Wakacje z MOSiRem", która trwać będzie przez cały okres wakacji letnich. W każdy wtorek w godzinach 9:00- 13:00 MOSiR Radzionków zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia sportowe, które będą odbywać się na hali. Chętni będą mogli zagrać w badmintona, siatkówkę, koszykówkę czy piłkę nożną. Co środę o godzinie 11:00 organizowane będą konkursy, gry i zabawy. W planach są m.in.: konkurs rzeźby z piasku, turniej w Moolky, miniolimpiada.

Szczegółowe informacje, o tematyce środowych spotkań, udostępniane będą w poniedziałki na stronie internetowej MOSiRu oraz jego profilu na Facebooku. Z kolei w czwartki między godziną 18:00 a 20:00 można wybrać się na aerobik na Eko-Rynku. W razie niepogody zajęcia odbywać się będą na hali sportowej. 

 Zgodę na udział dziecka można pobrać TUTAJ.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).