Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Wakacyjna zbiórka – „Elektroodpady oddajesz – bilet dostajesz”

09 lipca, 2024

akcjaW lipcu i sierpniu w godzinach pracy Urzędu Miasta, Wydział Ekologii będzie prowadził akcję edukacyjną skierowaną do dzieci i młodzieży z Radzionkowa do lat 18. 

W ramach akcji, w zamian za przyniesione odpady zużytego sprzętu elektrycznego (małe RTV i AGD) oraz baterie (min. 5 sztuk), dzieci otrzymają darmowe wejściówki na Kąpielisko Miejskie „Księża Góra”.

Jednorazowo wydawana będzie jedna wejściówka, a w czasie całej akcji maksymalnie 3 wejściówki na osobę.

Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na kąpielisko bezpłatnie.

Akcja „Elektroodpady oddajesz – bilet dostajesz” prowadzona jest przy współpracy z firmą „Elektrorecykling” S.A. oraz Fundacją „Zaraz Wracam”.

 

REGULAMIN

bilet

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).