Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Wakacyjna zbiórka nakrętek – „Bilet za nakrętki”

29 czerwca, 2023

NakrętkiW miesiącu lipcu i sierpniu w godzinach pracy Urzędu Miasta, Wydział Ekologii będzie prowadził zbiórkę plastikowych nakrętek. Na miejscu (ul. Kużaja 17, I piętro) w zamian za przyniesione nakrętki (minimum 10 sztuk), dziecko otrzyma darmową wejściówkę na Kąpielisko Miejskie „Księża Góra". Zebrane podczas zbiórki zakrętki zostaną przekazane na rzecz leczenia Agatki Szafranek. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).