Piątek, 3 lipca 2020r. | Imieniny: Jacka, Anatola, Tomasza
Pokaż menu

Wakacyjne spacery z przyrodnikiem

29 czerwca, 2020

Śląski Ogród Botaniczny w Radzionkowie zaprasza na wakacyjne spacery z przyrodnikiem, które odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek, lipca i sierpnia, o godz. 10:00. Udział jest bezpłatny, lecz obowiązują zapisy (grupy do 15 osób). Zapisać można się, na tydzień przed datą wybranego spaceru, telefonicznie: 536 330 776/ 534 994 577 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).