Czwartek, 25 lipca 2024r. | Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba
Pokaż menu

Wakacyjne spacery z przyrodnikiem

29 czerwca, 2020

Śląski Ogród Botaniczny w Radzionkowie zaprasza na wakacyjne spacery z przyrodnikiem, które odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek, lipca i sierpnia, o godz. 10:00. Udział jest bezpłatny, lecz obowiązują zapisy (grupy do 15 osób). Zapisać można się, na tydzień przed datą wybranego spaceru, telefonicznie: 536 330 776/ 534 994 577 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).