Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Wakacyjne zajęcia w bibliotece

07 lipca, 2020

Biblioteka Główna w Radzionkowie zaprasza wszystkie chętne dzieci na "Wakacyjne spotkania ze sztuką". Zajęcia odbywać się będą w lipcowe środy o godzinie 10:00, na wolnym powietrzu- wyłącznie w ciepłe i słoneczne dni. Obowiązują zapisy telefoniczne: 32 289 03 91. Ilość miejsc ograniczona.

Filia Biblioteczna zaprasza na "Czytanie przy fontannie", które odbędzie się 4 i 11 sierpnia o godzinie 10:00. Zapisy: 32 282 33 05. Ilość miejsc jest ograniczona.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).