Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Warsztaty plastyczne w bibliotece

18 lipca, 2023

warsztatySerdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w warsztatach plastycznych pt. ,,Polskie kwiaty ludowe". Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym obowiązują zapisy pod numerem telefonu 32 282-33-05. Warsztaty odbędą się 9 sierpnia w Filii Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radzionkowie (ul. Kużaja 19).

Zajęcia organizowane w ramach projektu "A było to tak...". Dofinansowano ze środków Biura "Niepodległa" w ramach Programu Dotacyjnego "Symbole Narodowe RP".

warsztaty plastyczne
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).