Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Ważna informacja

12 sierpnia, 2020

Zarząd Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach informuje, że w związku z przypadającym w sobotę świętem Wniebowzięcia NMP, dnia 14 sierpnia o godzinie 17:00 zostaje przywrócony ruch na rondzie im. Błogosławionego Ks. Jerzego Popiełuszki. Po tej godzinie można przystąpić do organizacji odpustu, jednak ze względu na ostatni kurs autobusu nr 17, ulica Pawlaka zostanie zamknięta po godzinie 22:00. Od rana, w dniu 16 sierpnia linia 17 powraca na trasę objazdową na ul. Pawlaka. Autobus linii 94 będzie kursować bez zmian po trasie objazdowej. Ponowne zamknięcie ronda dla wszystkich pojazdów nastąpi dnia 17 sierpnia pomiędzy godz. 7:00 a 8:00.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).