Wtorek, 6 czerwca 2023r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila
Pokaż menu

Wielojęzyczność bez tajemnic – poliglota Konrad Jerzak vel Dobosz odwiedzi Radzionków

19 kwietnia, 2023

Do Szkoły Podstawowej nr 4 w Radzionkowie wkrótce zawita niezwykły gość - Konrad Jerzak vel Dobosz, poliglota, który opanował aż 14 języków! Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia 2023 roku o godzinie 15:00 i skierowane jest do uczniów klas 1-8, rodziców oraz nauczycieli. To wyjątkowa okazja, by poznać tajniki nauki języków obcych oraz posłuchać inspirujących historii związanych z różnymi kulturami.

Podczas spotkania, Konrad Jerzak vel Dobosz podzieli się swoimi doświadczeniami, technikami uczenia się, które stosuje sam, takimi jak nauka przez skojarzenia czy korzystanie z technologii, oraz przekona uczestników, że sukces w nauce języków to nie tylko kwestia talentu, ale przede wszystkim determinacji i systematyczności.

Prosimy o telefoniczne zgłaszanie chęci udziału pod nr (32) 286-62-52.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).