Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej

30 maja, 2023

29 maja na terenie boiska w Bytomiu-Szombierkach reprezentacja Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków z rocznika 2010 brała udział w "Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej", gdzie zajęła I miejsce i będzie reprezentować Radzionków w "Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej". Reprezentanci SMS przeszli przez etap gminny, powiatowy, rejonowy i półfinał wojewódzki rozgrywek wygrywając wszystkie spotkania. Trzymamy kciuki, by dobre wiadomości dotarły do nas także z etapu finałowego!

Gratulujemy zdobytych już tytułów!
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).