Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Wybory samorządowe

29 lutego, 2024

Już 7 kwietnia 2024 roku odbędą się wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi warunków udziału w głosowaniu oraz uprawnień osób niepełnosprawnych i kończących najpóźniej w dniu głosowania 60 lat.

 

W przypadku wątpliwości i pytań zapraszamy do kontaktu z Referatem Spraw Obywatelskich:
32 – 3887 - 110,
32 – 3887 – 111,
32 – 3887 – 126.

Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych oraz wyborców, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończą 60 lat. KLIKNIJ

Informacja Państwowej Komisji Wyborczej o warunkach udziału obywateli polskich w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r. KLIKNIJ
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).