Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Wybory uzupełniające do Rady Miasta Radzionków

04 listopada, 2022

Przypominamy, że w niedzielę, 6 listopada, odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miasta Radzionków. Obejmą okręg wyborczy nr 3. O głosy mieszkańców powalczy dwóch kandydatów: Karol Majewski (Lista nr 1, zgłoszony przez KWW Nasz Radzionków) oraz Marcin Tomys (Lista nr 2, zgłoszony przez KWW Inicjatywa Mieszkańców Radzionkowa). Wybory odbędą się z powodu złożenia mandatu przez Grzegorza Szeremetę, który w sierpniu objął stanowisko wiceburmistrza Radzionkowa.

Lokal wyborczy znajduje się w Szkole Podstawowej Nr 4 przy ul. Sikorskiego 8a i będzie otwarty w gozinach od 7:00 do 21:00.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).