Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Wyjazd rowerowy „Operacja AJZYNKARA”

18 maja, 2022

Grupa „Cidry na Kole” zaprasza na wyjazd rowerowy „Operacja AJZYNKARA”, który odbędzie się 5 czerwca br. Trasa płaska, ok. 145 km. Radzionków - Centawa - Kadłub - Ozimek - Krasiejów - Staniszcze - Zawadzkie - Radzionków. Wyjazd o godz. 6:45, powrót ok. godz. 21:00. W programie: kościół w Centawie, Muzem Huty „Mała Panew”, kościół pw. św. Małgorzaty, rajd Ajzynkarami. Zapisy do 22 maja br. pod nr tel.: 507-341-716.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).