Piątek, 1 marca 2024r. | Imieniny: Antoniny, Radoslawa, Dawida
Pokaż menu

Wyjazd rowerowy upamiętniający 340 rocznicę Odsieczy Wiedeńskiej

20 lutego, 2023

Odsiecz WiedeńskaW dniach od 29 kwietnia do 3 maja 2023 roku Stowarzyszenie Cidry na Kole przy współpracy z UM w Radzionkowie organizuje wyjazd rowerowy upamiętniający 340 rocznicę Odsieczy Wiedeńskiej. Trasa rajzy wiedzie śladem Jana III Sobieskiego i miejsc związanych z przejazdem króla od Bytomia, przez Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Gliwice, Rudy Raciborskie, Racibórz, Opawę, Dvorce, Olomouc, Brno, Mikulov, aż na wzgórze Kahlenberg.

Łączna długość trasy to około 450 km o stopniu trudności 3+. Na trasie przewidziano wiele atrakcji. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji i zgłoszenia pod numerami telefonów 607-850-244 lub 507-341-716.

 

Wycieczka rowerowa
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).