Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Wyłączenie ruchu pod wiaduktem na ul. Zejera

04 stycznia, 2023

ZejeraInformujemy, że zgodnie z informacjami otrzymanymi od PKP PLK S.A. począwszy od 9 stycznia (poniedziałek) w rejonie wiaduktu przy ulicy Zejera zostaje przywrócona organizacja ruchu z ubiegłego roku. Oznacza to całkowite wyłączenie wiaduktu z ruchu kołowego w obu kierunkach, a więc zarówno wjazd na „górkę” i zjazd z „górki” będą w tym miejscu niemożliwe. W miarę możliwości pod wiaduktem utrzymany zostanie ruch pieszy, a drogi poruszania zostaną dostosowane do prowadzonych robót.

Bardzo prosimy o ostrożność i uważne stosowanie się do oznakowania.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).