Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Wymazobus

23 kwietnia, 2020

Gmina Radzionków, wspierając Sanepid w prowadzeniu testów na obecność koronawirusa, wynajęła od dzisiaj specjalny ambulans, który będzie pobierał próbki do badań od osób zamieszkałych na terenie naszego miasta. Wymazobus będzie obsługiwał te osoby, które przebywają na kwarantannie w wyniku decyzji administracyjnej. Dzięki tej inicjatywie, wydatnie zmniejszy się czas oczekiwania na wykonanie testów i poprawi się tym samym diagnostyka wśród naszych mieszkańców.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).