Piątek, 12 kwietnia 2024r. | Imieniny: Juliusza, Luboslawa, Zenona
Pokaż menu

Wypłata dodatku węglowego

23 września, 2022

Radzionkowski Ośrodek Pomocy Społecznej otrzymał już z budżetu państwa środki w wysokości 4.026.960 zł na wypłatę dodatku węglowego. Pierwsze wypłaty tego świadczenia planowane są na 28-29 września.
Na dzień 21 września do OPS w Radzionkowie wpłynęło 1390 wniosków o wypłatę dodatku węglowego. Po zmianach wprowadzonych ustawą z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw, powyższe wnioski zostały poddane ponownej weryfikacji.

Wszelkie informacje na temat dodatku można uzyskać w OPS, ul. Kużaja 19, Dział Realizacji Świadczeń i Dodatków, tel. 32 286-65-44 wew. 22 i 27.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).