Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Wyprawa rowerowo-kajakowa

04 sierpnia, 2023

StowarzyszenieStowarzyszenie Cidry na Kole zaprasza na kolejną wyprawę rowerowo - kajakową do Załęczańskiego Parku Krajobrazowego  - OPERACJA SZCZYTY 23. Wyprawę zaplanowano w dwóch opcjach: można pojechać rowerem (opcja 3 dniowa) lub samochodem (opcja 1 dniowa).
Termin 18-20 sierpnia br.

W wersji trzydniowej plan wygląda następująco:
- 18 sierpnia (piątek):
1. Wyjazd rowerowy z Radzionkowa o g. 15.30, (przejazd ok. 71 km)
2. Nocleg w Ośrodku ZHP w Kucobach.
- 19 sierpnia (sobota):
1. Przejazd rowerowy do Bieńca n. Wartą (ok. 37 km),
2. Spływ kajakowy Wielkim Łukiem Warty (ok. 3,5 h), z przerwą na kawę,
3. Przejazd rowerowy z Bieńca do Szczytów (ok.19 km),
4. Grill i pogodny wieczór w Szczytach.
- 20 sierpnia (niedziela):
1. Msza św. w Szczytach, śniadanie,
2. Przejazd rowerowy ze Szczytów do Radzionkowa (ok. 96 km), z przerwami na kawę i obiad,
3. Powrót do Radzionkowa ok. godz. 19.00.

Wersja jednodniowa polega na przybyciu własnym środkiem transportu, z rowerami do Bieńca n. Wartą, w sobotę na godz. 12.00., dołączenie do grupy rowerowej i dalsze wspólne uczestnictwo w wyprawie. Powrót własnym środkiem transportu do domu w sobotę wieczorem.
Przejazdy rowerowe przebiegają na terenach Załęczańskiego Parku Krajobrazowego. Inne informacje można uzyskać przy zapisach pod numerem telefonu 507 341 716. Zapisy do 12 sierpnia br. Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność skutecznego zapisania.

wyprawa
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).