Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Wyścig MTB XCO III Cider Cup 2023

22 sierpnia, 2023

Wyścig MTB XCO III Cider Cup 2023Stowarzyszenie "Cidry Lotajom" zaprasza do udziału w amatorskim wyścigu kolarskim MTB XCO III Cider Cup 2023, który odbędzie się 2 września br. Turniej dedykowany jest dla każdego, bez względu na wiek. Trasy poprowadzone będą pagórkowatymi, głównie leśnymi ścieżkami/singlami z poziomem trudności dostosowanym dla danej kategorii wiekowej. Długość jednej pętli wynosi 4 km - 5km i w całości przebiega ona po terenie Parku w Reptach Śląskich.
Regulamin zawodów oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie https://zapisy.mktime.pl/cider-cup-2023-v9592

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).