Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

XV Dni Radzionkowa

13 czerwca, 2023

DRSzanowni Państwo,
Za nami kulminacja XV Dni Radzionkowa. Był to czas radości, sportowych emocji, koncertów muzycznych i wspólnej zabawy. Wspólnie cieszyliśmy się z 25 – lecia odzyskania praw miejskich przez nasze miasto.   
Z całego serca dziękuję wszystkim którzy zaangażowali się w organizację tegorocznych Dni Radzionkowa. Słowa wdzięczności kieruję do organizatorów i uczestników imprez plenerowych na Eko Rynku, wykonawców i wszystkich którzy przyczynili się do wzbogacenia programu artystycznego.

Cieszę się, że tak aktywnie włączyły się w obchody liczne organizacje pozarządowe. To dzięki Wam Dni Radzionkowa są naszym wspólnym świętem. Powodzenie imprezy nie było by możliwe bez udziału sponsorów, życzliwości patronów medialnych oraz wszystkich, którzy dbali o nasz komfort i bezpieczeństwo.  
Do zobaczenia za rok!
 
Gabriel Tobor
Burmistrz Radzionkowa

DR

DR

DR

DR

DR

DR

DR

DR

DR

DR

DR

DR

DR
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).