Niedziela, 7 marca 2021r. | Imieniny: Tomasza, Perpetuy, Felicyty

XXV Sesja Rady Miasta Radzionków

21 stycznia, 2021

PORZĄDEK OBRAD XXV SESJI RADY MIASTA RADZIONKÓW W DNIU 28 STYCZNIA 2021 ROKU (czwartek – godzina 12.00; sesja w trybie zdalnym)

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie kworum.
  3. Wyznaczenie sekretarzy obrad (radni: Pan Wojciech Tobor i Pan Piotr Tobór).
  4. Przyjęcie porządku obrad.
  5. Przyjęcie Protokołu  Nr XXIV/2020  z  XXIV  sesji  Rady  Miasta Radzionków w dniu 29 grudnia 2020 roku.
  6. Sprawozdanie z działalności Straży Miejskiej.
  7. Sprawozdanie z pracy Komisji Rewizyjnej za II półrocze 2020 roku.
  8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej miasta Radzionków na lata 2021-2031.
  9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej miasta Radzionków na rok 2021.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości.
  11. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości.
  12. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości.
  13. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości.
  14. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości.
  15. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie planu podziału środków na dofinansowanie doskonalenia zawodowego nauczycieli zatrudnionych w szkołach i przedszkolach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Radzionków w 2021r.
  16. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie programu współpracy na rok 2021 Miasta Radzionków z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego.
  17. Rozpatrzenie projektu uchwały   w   sprawie   Gminnego   Programu   Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2021.
  18. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021.
  19. Interpelacje i zapytania radnych.
  20. Sprawy bieżące.
  21. Zamknięcie sesji.

Przewodniczący Rady

/-/ mgr inż. Stefan Hajda

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.