Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Zakaz ruchu na Placu Jana Pawła II

07 czerwca, 2023

W związku ze zbliżającymi się Dniami Radzionkowa informujemy, że od najbliższej soboty (10 czerwca) od godz. 9:00 do niedzieli (11 czerwca) do północy Plac Jana Pawła II będzie objęty zakazem ruchu. Osoby parkujące tam swoje pojazdy prosimy o uwzględnienie wprowadzonego ograniczenia.
Z uwagi na fakt, iż w piątek 9 czerwca od godziny 15:00 na Placu Jana Pawła II (włącznie z przestrzenią Eko-Rynku) będzie się odbywał montaż strefy gastronomicznej sugerujemy, by w tym dniu zaplanować sobie inne miejsca parkingowe lub skorzystać z komunikacji zbiorowej.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).